ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ ПОЛОГИ БУЛИ БЕЗПЕЧНИМИ
ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ ПОЛОГИ БУЛИ БЕЗПЕЧНИМИ
С. С. Афанасенко,
керівник з маркетингу та продажів ТОВ «Фірма» Технокомплекс«, ТМ "Славна"
Турботи про дітей починаються ще до їх народження. На щастя, сьогодні майбутні матері можуть вибирати, як і де їм народжувати, але вона має і зворотний бік: відповідальність за правильність вибору. Все частіше при пологах використовуються одноразові стерильні акушерські комплекти, захищає породіль від ряду можливих ускладнень. Адже через специфіку процесу пологів у цей час і мама, і дитина дуже сприйнятливі до всіляких інфекцій, беззахисні навіть перед непатогенних зазвичай мікроорганізмами, які викликають так звані неонатальні інфекції і гнійно-запальні післяпологові захворювання. Крім того, загрозливих масштабів набуло поширення вірусних гепатитів (А, В), туберкульозу, Сніду, венеричних захворювань, зберігається небезпека внутрішньолікарняного інфікування. Значно зменшити ризик післяпологових інфекційних захворювань і ускладнень можна, використовуючи при пологах стерильні одноразові акушерські комплекти.
У всіх розвинених країнах відбувається витіснення бавовняних медичних комплектів (білизни і одягу) багаторазового використання виробами одноразового використання з синтетичного матеріалу нового покоління — спанбонду. Такі вироби мають високі повітропроникні, пилозахисні, водо-і крововидштовхувальни властивості. Крім того, вони лужно-та кислототривкі, забезпечують захист від внутрішньолікарняних інфекцій.
Досвід країн Прибалтики, Білорусії, Росії, які прийняли відповідні державні програми з впровадження одноразових медичних комплектів (одягу та білизни), показує значні переваги їх застосування. Так, наприклад, за даними фахівців НВЦ «Уралмедсоцэкономпроблем» (Росія) кількість післяпологових інфекційних захворювань у Єкатеринбурзі після застосування при пологах одноразових акушерських комплектів знизилася майже вдвічі, А рівень післяпологових ускладнень у жінок і захворюваність у дітей — на 16-31%! Отримані дані красномовно свідчать про те, що використання медичних комплектів одноразового призначення (одягу та білизни) є високоефективним з медичної точки зору.
Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України від 10 лютого 2003 р. вступила в силу «Інструкція по організації профілактичних заходів в акушерських стаціонарах», яка зобов'язує використовувати при прийнятті пологів акушерські комплекти (сорочки породіль, шапочки, бахіли, простирадла, пелюшки) одноразового використання. Всі ці речі входять в комплект акушерського одягу, розробленого вітчизняними фахівцями. Одяг та білизна цього комплекту відповідають сучасним вимогам санітарії, гігієни і комфорту. Комплекти одягу для породіль випускаються стерильними в будь-якому виконанні, що передбачає широкі можливості для їх використання.
Тепер все більше чоловіків хочуть підтримати своїх дружин і розділити з ними щастя появи на світ дитини, бути присутнім при пологах. Фірма «Технокомплекс» пропонує їм стерильні комплекти медичної одягу одноразового використання, що складаються з куртки, штанів, шапочки, маски і бахіл. А для відвідування мами в палаті передбачено комплект відвідувача лікувального закладу (накидка, шапочка, маска, бахіли).
Всю продукцію зареєстровано, вона має сертифікати відповідності. Стерилізація всіх пропонованих виробів проводиться радіаційним способом, на сертифікованої установці. Термін збереження стерильності — три роки.
Враховуючи світову тенденцію до зростання кількості зареєстрованих випадків зараження внутрішньолікарняними інфекціями (далі — ВЛІ) нагальною є необхідність використання одноразового одягу під час пологів. Оскільки внутрішньолікарняні інфекції новонароджених характеризуються переважно екзогенним інфікуванням, важливо, щоб природна колонізація мікроорганізмами стерильної від народження дитини відбувалася фізіологічним шляхом, тобто за рахунок отримання материнської нормальної мікрофлори. При застосуванні медичної одягу та білизни багаторазового використання може суттєво збільшитися ймовірність колонізації дітей умовно патогенними мікроорганізмами, циркулюючих в пологових будинках, особливо в умовах порушення протиепідемічного режиму та у разі вступу мікробами ознак госпітального штаму. Учитывая последние нововведения (непрерывное совместное пребывание матери и ребенка), возможность использования одноразовых акушерских комплектов приобретает новый смысл, поскольку сразу же после родов рекомендуется представлять ребенка маме на грудь, надев на нее (чтобы сформировать так называемый теплый пояс) рубашечку, Чепчик и пинетки. Целесообразно использовать для этой цели одноразовый комплект для новорожденного, поскольку ребенок в настоящее время находится еще в смазке, околоплодных водах, крови. После того как ребенка помоют, ее завернут в чистые пеленки, которые принесла мама.
Для тих випадків, коли приймаються пологи у жінок, хворих на Снід або сифілісом, Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2026 передбачено застосування засобів індивідуального захисту працівників пологових будинків. Кількість цих коштів визначається, виходячи з такої добової норми на одного працівника: Хірургічний халат — 1, гумові (латексні) рукавички — 1 пара на 3:00 роботи, маски — 6 шт, шапочка — 1шт, вологостійкий фартух — 1 шт., нарукавники — 2 шт, окуляри — 1 шт, захисний екран — 1 шт.
- ЧОМУ варто купувати саме у інтернет-магазину "СЛАВІНА"?ЧОМУ і НАВІЩО варто купувати саме у інтернет-магазину "СЛАВІНА"?ЧОМУ варто купувати саме у інтернет-магазину "СЛАВІНА"?
- Інгалятор сольовийСольова терапія як доповнююча терапія в процесі лікування хронічних респіраторних захворювань має свою історію. Спочатку даний вид лікування застосовувався емпірично, з волі випадку; пізніше він свідомо впроваджувався в практику дитячої медицини з метою більш ефективного лікування патології дихальних шляхів. За цей час більш чітко окреслювалось коло захворювань, на який даний вид лікування надавав найкраще вплив.Інгалятор сольовий