Продавець Інтернет-магазин "СЛАВНА" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1811 відгуків
СЛАВНА інтернет-магазин
+380 (66) 903-35-44Vodafone
+380 (67) 512-32-45Київстар
Додати відгук

А чи знаєте ви?

А чи знаєте ви?

В Україні одноразовий одяг поки ще не отримала належного поширення у вигляді недостатнього фінансування лікувально-профілактичних установ.
У госпітальних формулярах (табелях оснащення) медичних установ, як правило, немає вказівки про необхідність застосування одноразової одягу та білизни і, отже, найчастіше і не передбачені кошти для їх покупки. Медичний персонал мало поінформований про можливості і шляхи придбання цієї продукції. У зв'язку з цим першочергову роль відіграє впровадження і розвиток вітчизняного виробництва одноразових засобів індивідуального захисту. Сьогодні українські підприємства переймають практику західних виробників, що випускають аналогічну продукцію. У відповідності з класифікацією м'який одноразовий інвентар для медичних установ в загальному вигляді можна підрозділити на наступні групи і підгрупи:


1. Одноразовий одяг

а) халат хірургічний

б) куртка + штани

в) сорочка медична для породіллі

г) сорочка медична для пацієнта

д) брюки медичні

е) фартух медичний

е) нарукавники медичні

ж) накидка для відвідувача

і) медичні шапочки

к) маска медична

л) бахіли медичні

Халати хірургічні є найбільш широко використовуваним видом одноразового одягу. Як правило, халати виготовляються з нетканих матеріалів щільністю 20-25 або 35-42 г/кв. м. Халати хірургічні розрізняються по довжині (стандартні довжини: 110 і 140 див. ), за типом рукава (з манжетою або на гумці). Крім того, хірургічний халат може мати ламіновану передню поверхню і рукави.


2. Одноразова білизна

 • Простирадло медична розміри:
  (300х160см., 260х160см., 210х160см,
  210х120см, 140х80см, 100х70см,
  80х70см, 60х50см., 40x30 см., 20х17см. )

— Покриття операційне для кесаревого розтину
— Покриття операційні для нейрохірургії
— Покриття операційні для ортопедії
— Покриття операційні для ЛОР-хірургії
— Покриття операційні для лапаротомії
— Покриття операційні для лапароскопії
— Покриття операційні для артроскопії
— Покриття операційні для офтальмології
— Покриття операційні для урології
— Покриття операційні для ангіографії
— Покриття операційні для струмэктомии
— Покриття операційні для проктології

Одноразові простирадла призначені для застилания операційного столу (кушетки, інструментального столу) і обмеження операційного поля і запобігають можливість поширення інфекції. Медичні простирадла виготовляються з нетканих матеріалів (спанбонд, ламинируемый спанбонд, СМС, спанлейс), як правило, щільністю 20-25, 35-42, 50-60 г/кв. м... При цьому простирадла розрізняються за розміром і за призначенням. До стандартних розмірів одноразової простирадла відносяться 210х160см, 210х120см, 140х80см, 120х80см, 80х70см. В залежності від застосування простирадло отвором або розрізом для проведення тієї чи іншої операції. Крім того, простирадло може мати поліетиленовий кишеню. Для операцій, що проходять з виділенням рідини, а також для подальшого догляду за такого роду пацієнтами, випускаються вбираючі простирадла (тришарові з нижнім вологонепроникним шаром –ламінована простирадло).


3. Комплекти одноразового одягу Єдиних комплектів одягу і білизни не існує. Кожен виробник формує комплекти виходячи з вимог клієнтів, відповідно вони можуть включати в себе різні найменування виробів. Комплект можна підібрати абсолютно для будь-якої операції, для стаціонарного відвідування хворого і т. д. Між тим, можна виділити 4 типи більш або менш стандартних комплекту.

Комплект хірургічний

— Халат хірургічний
— Бахіли хірургічні високі зав'язки-гумки (пара)
— Маска хірургічна 3 і 2 шарова, зав'язки-гумки
— Шапочка-берет, ковпак

Комплект одноразового білизни акушерського

— Простирадло для породіллі
— Сорочка для породіллі
— Простирадло медична
— Підстилка вбирає
— Серветка вбирає
— Бахіли медичні
— Шапочка-берет
— Пелюшка для дитини
— Бирки для дитини

Комплект для гінекологічних операцій

-Покриття операційне гінекологічне 300 х160 см на дугу, із захисним покриттям для ніг, з адгезивним операційним полем 40х20 см та фартухом 120х80 см з мішком збиральним 50х40
см (конусної форми з фільтром)
– Покриття операційне 200х160 см для операційного столу;
– Покриття операційне 140х80 см для інструментального столу
– Покриття операційне 80х80 см з адгезивним краєм;
– Покриття операційне 25х20 см;
– Пелюшка поглинаюча 60х60 см з адгезивним краєм; –
– Стрічка адгезивна 50х5 см

Комплект одягу " Анти-СНІД

 • Шолом захисний комбінований медичний:
 • Маска з захисним екраном;
 • Маска медична тришарова на резинках;
 • Халат медичний (захисний) комбінований на зав'язках;
 • Фартух медичний
 • Нарукавники;
 • Бахіли медичні високі на зав'язках

Комплект протиепідемічний

 • Шолом захисний медичний комбінований
 • Маска медична тришарова на резинках
 • Маска медична з захисним екраном
 • Сорочка з довгим рукавом
 • Брюки медичні
 • Халат медичний комбінований захисний
 • Нарукавники
 • Фартух захисний
 • Бахіли медичні високі на зав'язках
 • Рушник 70х40
 • Рукавички хірургічні


4. Комплекти одягу та покриттів операційних хірургічні загального призначення

 • Шапочка-берет медична;
 • Маска медична тришарова на резинках;
 • Халат медичний на зав'язках довжиною;
 • Бахіли медичні середні;
 • Покриття операційне 170х80 см;
 • Покриття операційне 140х80 см

5. Інші одноразові вироби

Бахіли

Бахіли розрізняються між собою за такими параметрами.
По-перше, за типом використовуваних матеріалів. Бахіли – це той виріб, який в найбільшому обсязі проводиться з полімерної плівки, а вже в другу чергу з нетканих матеріалів (спанбонду).
По-друге, бахіли можуть бути високі і низькі. Останні використовуються повсюдно, як мед. персоналом, так і пацієнтами (відвідувачами). Бахіли високі надягають працівники операційних. Крім того, бахіли пропонуються на зав'язках і на гумках. Бахіли на зав'язках як правило, застосовуються при проведенні операцій. Щільність матеріалу для пошиття бахіл може бути 20-25, 35-42 або 50-60 г/кв. м.

Одноразові головні убори

Виробники пропонують безліч типів головних уборів. Серед них: Шапочка-ковпак, шапочка-берет медична, шапочка-шолом.

Для виробництва шапочок використовуються переважно неткані матеріали низьких густин 15-17, 20-25 г/кв. м. Однак полотна щільністю 35-42 і 50-60 г/кв. м. також можуть застосовуватися виробниками.

Маски

— Маска медична двошарова (гумки/зав'язки)
— Маска медична тришарова (гумки/зав'язки)
— Маска з смужкою проти запотівання, хірургічна
— Маска з захисним екраном, хірургічна.

Одноразові маски насамперед розрізняються за кількістю шарів (2-,3 шарові), а також за способом кріплення – на зав'язках або на гумках.

РукавичкиВітчизняні виробники витісняють імпорт
За підсумками 2005 року частка імпорту на ринку одноразового медичного інвентарю становить 47%. Загальний обсяг імпортної одноразової продукції на Українському ринку в 2005 році можна оцінити на рівні 2,28 тис. тонн.
Треба зауважити, що в останні роки спостерігається тенденція зниження частки імпорту в загальному обсязі споживання одноразової одягу та білизни, що обумовлюється значним зростанням внутрішнього виробництва й все більшим появою нових вітчизняних виробників. Завдяки своїй роботі Українським виробникам вдалося істотно витіснити з ринку високоякісну, але дорогу продукцію із США і Європи. Поступово витісняються і китайські вироби, однак надто низька ціна азіатських виробників і низька платоспроможність Українських лікувально-профілактичних установ не дозволяють остаточно витіснити Китай з нашого ринку.
Європейських і азіатських постачальників одноразових витратних матеріалів в Україні покликані власні виробники одноразової продукції для медичних клінік, салонів краси, СПА центрів, лазень, саун і промислових підприємств. Асортимент їх виробів не поступається імпортним виробникам. У виробництві використовується сировина як китайського виробництва, так і Європейського. Наші вітчизняні постачальники відрізняються ще й тим, що стали активно виробляти та просувати комплекти одноразових товарів.
Наличие одноразовых комплектов расходных материалов в лечебных учреждениях и салонах красоты так же обеспечивают гигиеническую безопасность и позволяют экономить время на подготовку к процедуре. Кроме того, использование комплектов дает возможность достичь качественно нового уровня обслуживания: пациент видит, что специально для него открывается новая одноразовая упаковка, он абсолютно уверен в чистоте и безопасности проводимой процедуры.

Какая продукция еще продолжает импортироваться? Категория импорта – это дешевая продукция из Азии, преимущественно из Китая. Китайская одноразовая одежда и белье — низкокачественные и, как правило, не отвечают по своим параметрам всем медицинским требованиям. Многие лечебные учреждения, неспособные платить за более дорогой инвентарь, закупают китайский товар вследствие его дешевизны. Именно поэтому доля одноразовых изделий азиатского производства до сих пор велика. Более того, в таких сегментах, как бахилы – доля китайской продукции достигает 70-80%.


Економічний сенс підтримки вітчизняного виробника, виводиться з цілком очевидного факту, що це стимулює створення додаткових робочих місць у галузях національної економіки, а також призводить до зростання податкових надходжень в державний бюджет, оскільки збільшується ланцюжок оподатковуваних в країні переділів порівняно з простим ввезенням імпорту.


Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner